Surowce przetworzone

KASZA  JAGLANA - produkowana z ekologicznego prosa.

KASZA GRYCZANA ŁUSZCZONA NA ZIMNO - produkowana z ekologicznej gryki, nie prażona.

KASZKA GRYCZANA - produkt bezglutenowy, otrzymywany jako frakcja w produkcji mąki gryczanej.

MĄKA GRYCZANA - powstaje w procesie mielenia ekologicznej gryki.

 OLEJ Z PESTEK DYNI - otrzymywany z bezłuskowych pestek  dyni odmian oleistych w procesie zimnego, mechanicznego tłoczenia, filtrowany sedymentacyjnie-osadowo - naturalny proces.

CHIPSY DYNIOWE - otrzymywane z ekologicznej uprawy dyni Hokkaido i Melonowej w procecie suszenia w oryginalnej technologii  - mikrofalowo w próżni , nie naruszając i całkowicie zachowując witaminy, związki mineralne i ich struktury .

MUSLI DYNIOWE - otrzymywane z ekologicznej uprawy dyni Hokkaido i Melonowej w procecie suszenia w oryginalnej technologii  - mikrofalowo w próżni , nie naruszając i całkowicie zachowując witaminy, związki mineralne i ich struktury . Wykorzystywane jako dodatek do sporządzania mieszanek MUSLI.

GRYSIK DYNIOWY - otrzymywane z ekologicznej dyni Hokkaido i Melonowej w procecie suszenia w oryginalnej technologii  - mikrofalowo w próżni , nie naruszając i całkowicie zachowując witaminy, związki mineralne i ich struktury .

 MĄKA DYNIOWA - suszona dynia, zmielona i przesiewana . Wykorzystywana jako dodatek piekarniczy, celem uzyskania naturalnego wybarwienia ciast oraz zdecydowanie obniżająca czerstwienie-starzenie się wypieków.

 

Kontakt

    Wolkowo 13 , 64-060 Wolkowo
                    Prezes Roman Bartkowiak

     biuro@ekorolna.pl

   +48 513 145 067